Şartlar ve Koşullar

Bu Sözleşmenin son güncellenme tarihi: 14 Kasım 2019

Fikri Mülkiyet

  1. www.cep59.com sitesinin tüm hakları Oğuz Yılmaz şahıs firmasına aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır.
  2. Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, CEP59.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
  3. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site’nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz.
  4. Site’den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “© 2019, cep59.com, Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenmeden kullanılamaz.
  5. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

Sonlandırma

  1. Site kullanım koşullarına uymayan kullanıcıların hesapları site yönetimi tarafından kapatılabilecektir.

Bu Sözleşmedeki Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, güncellenmiş şartları Siteye kaydederek işbu Hüküm ve Koşulları değiştirme hakkını saklı tutarız. Bu tür değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni Şartlar ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bizimle İletişime Geçin

Bu Sözleşme hakkında bir sorunuz varsa, lütfen iletişim formumuzu doldurun.